Erzurum Haber

Fetullah Gülen Hocaefendi’nin yeğeni

Fetullah Gülen Hocaefendi’nin yeğeni
1.640 Kez
20 Ağustos 2013 - 12:53

Samanyolu Radyo Grup Başkanı ve STV Ana Haber Spikeri Kemal Gülen, Pusula Gazetesi Genel Koordinatörü Sevda Güneş ile görüşerek gazete hakkında bilgiler aldı.

Yaz tatilini geçirmek için memleketi Erzurum’a gelen Kemal Gülen, ziyaret ettiği Pusula Gazetesi Genel Merkezinde gazete yöneticileri ile görüştü. Memleketinde   profesyonel bir bölge gazetesinin çıkmasının sevindirici olduğunu söyleyen Gülen, gazetenin yayın politikası ve kurumsal kimliği ile basın camiasında örnek teşkil ettiğini  belirtti.

Aynı zamanda Amerika’da ikamet eden Fetullah Gülen Hocaefendi’nin yeğeni olan Kemal Gülen, medya sektöründe Erzurumlu gazetecilerin sayısının bir hayli fazla olduğunu ifade etti. Özellikle İstanbul ve Ankara’daki basın kuruluşlarında üst düzey yönetici kadrolarında görev alan hemşerilerimizin bulunduğunun altını çizen Gülen, “ Muhabirinden Genel Yayın Yönetmenine kadar her birimde görev alan Erzurumlu hemşerilerimiz var.  Doğup büyüdükleri şehri çok uzun zamandır görmeyen isimler var. Bir organize yapılarak bu isimlerin Erzurum’a getirilmesi, şehrin tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır. Bu tür bir organizasyonda seve seve görev alabilirim. Ben bu şehirde doğdum ve Ömer Duygun ilkokulunda okudum. Doğup büyüdüğüm şehrime hizmet etmek bizim görevimiz” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.