Erzurum Haber

Erzurum’un tek ekonomi dergisi

Erzurum’un tek ekonomi dergisi
601 Kez
04 Mayıs 2015 - 11:28

Erzurum/Zirve2000 Erzurum’un tek ekonomik dergisi Orkestra ekonomi ve iş dünyası dergisi, 11’nci sayısıyla dolu dolu içeriğiyle okurlarıyla buluştu.
Üç ayda bir yayınlanan Orkestra ekonomi ve iş dünyası dergisi, kentteki ekonomik gelişmeleri yakından takip ederek okuyucularıyla buluşturuyor. 5 yıldan beri yayın hayatını sürdüren Orkestra dergisi, kaliteli baskısı, doyurucu içeriği ve ele aldığı konularıyla Erzurum ve bölge illerinde okunma oranını her geçen gün artırıyor.
Genel Yayın Yönetmenliğini Burak Yıldız’ın yaptığı Orkestra dergisi, 11. sayısıyla okurlarıyla buluştu. Birbirinden güzel haber, röportaj ve araştırma haberlerin yer aldığı Orkestra dergisi, dergiciliğe farklı bir soluk getiriyor.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, TÜİK Erzurum Bölge Müdürü Ahmet Gür, Aşkale Çimento A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Yücelik ile yapılan röportajlar, CEO’lar bulunduğu konuma kaç yılda geldi?, otomotiv sektöründe silahlar çekildi, Bölgeler arası Gelişmişlik ve Doğu Anadolu, 2014 yılında en çok aranan yetenekler, Global şirket sahiplerinin ders alacakları mektuplar, ATA-AÖF’den öğrencilere müjde, hizmet sektöründe gelişim, spor salonları e-ticaret pazarlarına katıldı haberleri yer alıyor.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.