Erzurum Haber

ERZURUMSPOR TARAFTARINDAN MESAJ VAR

ERZURUMSPOR TARAFTARINDAN MESAJ VAR
537 Kez
13 Ocak 2021 - 13:05

Erzurum/zirve2000 Erzurumsporlular, sosyal medya aracılığı ile yönetime çağrı yaparak transferde Mavi-beyazlı formayı seven ve başarıya aç futbolcuların bir an önce takıma kazandırılmasını istedi.

Taraftar gruplarından Büyükşehir Belediye Erzurumspor yönetimine çağrılar peş peşe geldi. Erzurumsporlular Grubu,  sosyal medya aracılığı ile yönetime çağrı yaparak transferde Erzurumspor formasını seven ve başarıya aç futbolcuların bir an önce takıma kazandırılmasını istedi.

işte o açıklama:

“Bütün Erzurumspor Yönetimine; Takımımızın 18 haftalık kötü gidişatını hep bir Umut içinde iyi olmasını bekleyerek sustuk ve sessizliğimizi sürdürdük. Ne yazık ki takımımızın bu kötü gidişatı bütün Erzurumspor taraftarlarını derinden üzmüş ve sabrını taşırmıştır. Yönetime çağrımız olarak, hali hazırda transfer dönemindeyken takımın hali de ortadayken transferde ellerini çabuk tutmalarını, Erzurumspor formasının değerini bilen, kaliteli, heyecanını kaybetmemiş futbolcuların takımımıza kazandırılmasını bekliyor, acele bir şekilde istiyor ve talep ediyoruz. Sezon sonu oluşacak her olumsuz şartta Sorumlusunu Yönetimi tutarak karşılarında en iyi şekilde bizi göreceklerini bilmelerini isteriz.”

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.