Erzurum Haber

Erzurumlu astsubay üçüncü oldu

Erzurumlu astsubay üçüncü oldu
1.119 Kez
02 Mayıs 2019 - 16:41

Erzurumlu askeri personel Uğur Sağıroğlu Arbella Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda 3’üncü oldu.

Manolya BULUT-PUSULA

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Arbella Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda 3’üncü olarak bronz madalya almaya hak kazanan Erzurumlu fotoğrafçı Uğur Sağıroğlu, “Erzurum adının uluslararası platformlarda anılması benim için büyük mutluluk” dedi.

Uğur Sağıroğlu, fotoğraf sanatı ile de profesyonel olarak ilgileniyor. Evli ve iki kız çocuğu sahibi olan Sağıroğlu, Yakutiye Halk Eğitim ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Esmek kurslarında fotoğraf meraklılarına her hafta sonu temel fotoğrafçılık ve Photoshop derslerini ücretsiz veriyor. Çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödülleri olan Sağıroğlu, bu kez ise Erzurum’un adını uluslarası platformda duyurmuş oldu. 3 dalda toplam bin 298 katılımcı ve 8 bin 926 fotoğrafın olduğu yarışmada bronz madalya almaya hak kazandı.

PSA unvanlı ilk Erzurumlu

Amerika Fotoğraf Derneği (PSA) dalında ödülünü kazanan Sağıroğlu, “Bu ödülün en büyük amacı uluslararası bir yarışmada Türkiye’nin ve kadim şehri Erzurum uluslararası platformlarda adının anılması benim için büyük mutluluk ve PSA unvanı alan ilk Erzurumlu fotoğrafçı olmak da gurur verici” diye konuştu.
erhan sağıroğlu

GÜNLÜK HABER AKIŞI
ÖZ YÖNETİMİ BELİRLEDİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AMBULANS TIR’A ÇARPTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HASANKALE’YE CAN SUYU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA İLGİNÇ OLAY
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SEKMEN: ESNAF RAHATLAYACAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM EKSİ 27 OLDU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
NEREYE DOKUNSAN ELİNDE KALIYOR

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.