Erzurum Haber - 23 Mayıs 2019, Perşembe

Erzurum’da sıra dışı bir düğün

19 Kasım 2018, 11:06
Erzurum’da sıra dışı bir düğün

Erzurum/zirve2000 Erzurum Bisiklet İl Temsilcisi Mustafa Kocaman’ın düğün töreni ilginç görüntülere sahne oldu. Gençler düğün konvoyuna bisikletlerle katıldı. Yabancı öğrenciler de genç çiftin mutlu günlerine ortak oldu.

Nurullah PALA/PUSULA-ÖZEL HABER
Erzurum Bisiklet İl Temsilcisi Mustafa Kocaman da, evli sporcular kervanına katıldı. Kocaman Osmanlı Royal Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün merasimi ile hayatını Fazilet Kocaman(Ertaş) ile birleştirdi. Çiftin mutlu günleri ise çeşitli görüntüleri de beraberinde getirdi. Aynı zamanda Bike Spor Kulüp Başkanı da olan Mustafa Kocaman’ı gurur gününde sporcuları da yalnız bırakmadı. Bisikletli gençler düğün konvoyuna bisikletlerle katılarak ilginç bir görüntü oluşturdu.
Bisikletçiler, “İl Temsilcimiz ve antrenörümüz Mustafa Kocaman’ın mutlu günü. Bizde kendisini bu gurur gününde yalnız bırakmadık. Onun için bir sürpriz yaptık. Kendisini bisiklet sporuna adayan il temsilcimiz ve antrenörümüz olan Mustafa Kocaman’a böyle bir sürpriz yaptık” diye konuştular.

KOCAMAN-DUGUN-8
Birleşmiş milletler gibi
Erzurum Bölge İdari Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’in de yer aldığı düğün töreninde Mustafa Kocaman’ın sağdıçlığını Ramis Başkaya yaptı. Erzurum’da eğitim gören yabancı bir bir çok öğrencide düğünde yer alarak Mustafa-Fazilet çiftinin mutlu günlerine ortak oldu. Yabancı öğrenciler de Türk konuklarla halay çekerek, kurtlarını döktü.

Genç müzisyenler Hakan Uğurlu ve Kadir Kasapbaşı seslendirdikleri şarkı ve türkülerle yerli ve yabancı konukları coşturdu.
Takı ve pasta kesim töreni ile son bulan düğün töreninde Erzurum Bölge İdari Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil genç çifti yalnız bırakmayarak ömür boyu mutluluklar diledi.

Erzurum Bisiklet İl Temsilcisi Mustafa Kocaman, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti. Gece takı töreni ve pasta kesim törenine ile son buldu.

Kocaman ve Ertaş aileleri de gecede büyük bir gurur yaşadı. Bizde Pusula Gazetesi olarak genç çifti tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Erzurum’da sıra dışı bir düğün Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*