Erzurum Haber - 08 Temmuz 2020, Çarşamba

Erzurum’da film rezaleti

29 Haziran 2020, 16:06
Erzurum’da film rezaleti

Erzurum/zirve2000 Erzurum’da çekilen bir youtube dizisinde sallama ve bıçakların yoğunlukla kullanılması dizi yayına girmeden tepki topladı. “Mücadele” isimli dizinin Temmuz ayı içerisinde yayına gireceği öğrenildi.

MK Yapım tarafından Erzurum’da çekilen ve sokak çetelerini anlatan “Mücadele” isimli youtube dizisinde yerel halktan gençler ve mahalli sanatçılar rol alıyor. Dizinin tanıtım fragmanının yayınlanmasından sonra, tepki çeken görüntüler de ortaya çıktı. Gençlerin ellerinde bulunan sallama tabir edilen bıçaklı görüntüler, Erzurum’da tepki ile karşılandı. Taşınması yasak olan sallamaların dizi oyuncularının ellerinde sürekli görülmesi kötü örnek teşkil ediyor.
mücadele (1)
Dizinin fragmanını izleyen Erzurumlu vatandaşlar, dizide yeralan görüntülere tepki gösterdiler. Dizinin Erzurum’un tanıtımına olumsuz darbe vuracağını söyleyen vatandaşlar, “Erzurum’da çekilen bu dizi tamamen kötü niyetli kişilerin ürünüdür. Böyle bir Erzurum yok. Erzurum’u sokak çetelerinin, gayrimeşrunun olduğu bir kent olarak tanıtmak hangi aklın ürünüdür? Bu diziyi izleyen hangi anne baba çocuğunu eli bıçaklı insanların hüküm sürdüğü bir kente gönderir. Yetkililerin bu görüntülerden yola çıkarak dizinin yayınlanmasını engellemeleri gerekir. Bu bir suçtur ve ilgililerin buna müdahale etmesini istiyoruz”dediler.

mücadele (2)

mücadele (3)

Erzurum’da film rezaleti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*