Erzurum Haber

Erzurum MNG hatasından döndü

Erzurum MNG hatasından döndü
828 Kez
04 Ocak 2019 - 22:10

Erzurum/zirve2000 Erzurum MNG AVM’nin “reklam malzemesi” haline getirdiği Bin Bir Hatimler Programı, www.zirve2000.com haber sitesinin yaptığı haber sonrası değiştirildi. MNG AVM yöneticileri hatalarından dönerek programı sohbet ortamında gerçekleştirme kararı aldı.

Erzurum‘da yaklaşık 500 yıldan bu yana ihya edilen Bin Bir Hatimler’in bu yıl MNG Alışveriş Merkezi tarafından “reklam malzemesi” haline getirilmesini haber olarak yayınlayan www.zirve2000.com haber sitesi, halkın sesi olmaya devam ediyor.

Erzurum Forum AVM’nin Aleyna Tilki konserine karşı Erzurum insanının manevi duygularını kullanmak isteyen MNG yönetimi, 13 Ocak tarihinde “Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu ile 1001 Hatim Programı” organize etmişti. Program görsellerinin kentteki billboardlarda yayınlanmasıyla halkın da tepkisi büyümüştü. Konuyu haber olarak yayınlayan www.zirve2000.com haber sitesi, özellikle sosyal medyadan yükselen tepkileri dile getirmişti.

Bu tepkiler karşısında sessiz kalamayan MNG AVM’nin yöneticileri, yaptıkları hatayı anladı ve yanlıştan dönme kararı aldı. MNG AVM yöneticileri 13 Ocak’ta yapılacak olan programı “Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu ile Hasbihal Zamanı!” olarak değiştirdi.

Halkın manevi duygularını kullanarak Erzurum’da ticaret yapamayacaklarını anlayan MNG AVM’nin yöneticilerinin bundan böyle aynı hataya düşmemesi gelen temenniler arasında en başta yer aldı.

EDİTÖRÜN NOTU: MNG AVM’nin yöneticileri nasıl cinlik yapalım diye düşünmek yerine, kafalarını dürüst tüccarlığa çalıştırsa, hem şirketlerine para kazandırır, hem de yıktıkları caminin yerine yenisini yapabilirlerdi.

erzurum mng avm (1)

erzurum mng avm (2)

erzurum mng avm (3)

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.