Erzurum Haber

Erzurum AK Parti’ye yüzde 70 oy verdi

Erzurum AK Parti’ye yüzde 70 oy verdi
462 Kez
20 Mart 2013 - 14:52

AK Parti Erzurum İl Başkanlığında istişare toplantısı düzenledi.
Toplantıya, AK Parti Erzurum Milletvekili Muhyettin Aksak, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hilal Demir ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Aksak, burada yaptığı konuşmada, siyasette sinerjinin önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, kadın kolları üyeleriyle ortak toplantının bu amaçla yapıldığını ifade etti.
Erzurum’un özel ve önemli bir şehir olduğunu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da Erzurum’u çok önemsediğini ve sevdiğini vurgulayan Aksak, “Başbakanımız bunu ifade etmekle de kalmıyor, yaptığı icraatlar ortada. 2011 Kış oyunlarından dolayı yapılan yatırımlar, ikinci üniversite bunun somut göstergesidir. Başbakanımız Erzurum’u ve Erzurumluyu seviyor, Erzurum da başbakanımızı seviyor. Çünkü her dönem yüzde 70’ler civarında oy veriyor.” ifadelerini kullandı.
“Ak Parti hizmet noktasında alternatifsiz bir partidir.” diyen Aksak, şunları söyledi: ” Gücümüzün yettiği kadar da hizmet için mücadele edeceğiz ve koşacağız. Herkese Ak Parti’nin ülkemiz için neler yaptığını anlatacağız. Ülkemizin bütün insanının her ferdiyle de dertlenmek zorundayız. Milletimize hizmet için yapılması gereken ne varsa başbakanımızın talimatları doğrultusunda bir bir yerine getiriliyor. 2002 öncesi ile sonrasını kıyasladığımızda kat kat büyük işler yapıldı.”
Demir ise kadın kolları üyeleriyle istişare toplantılarının devam edeceğini belirterek, Aksak’a katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Konuşmaların ardın Aksak, partililerin sorunlarını dinledi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.