Erzurum Haber

Erkekliğe adım attılar

Erkekliğe adım attılar
560 Kez
23 Haziran 2014 - 19:30

Ülkü Ocakları Yakutiye İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu sünnet şölenine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 85 çocuk yapılan dualarla erkekliğe ilk adımı attı.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı 0lcay Kılavuz, Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdullah Kırmacı, Erzurum MHP İl Başkanı Zekai Kaya, Erzurum Ülkü Ocakları Teşkilatlar Birim Başkanı Turgut Kevelci, Erzurum Kamu-Sen İl Başkanı Müfit Bayraktar, MHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Anatepe, MHP Palandöken İlçe Başkan Fetullah Yapan, MHP Aziziye İlçe Başkanı Dursun Savaş, MHP Tortum İlçe Başkanı Aziz Keleş ve vatandaşların katıldığı sünnet şöleni, Mehter Marşı gösterileri ve dualarla başladı.
Şölende Ülkü Ocakları Genel Başkanı 0lcay Kılavuz, Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdullah Kırmacı, Erzurum MHP İl Başkanı Zekai Kaya ve Yakutiye Ülkü Ocakları Başkanı Nihat Uğurlu birer konuşma yaptı. Yakutiye Ülkü Ocakları Başkanı Nihat Uğurlu yaptığı konuşmada, 85 çocuğun sünnet ettirildiğini söyledi. Göreve geldikleri günden itibaren önemli çalışmalar yaptıklarını söyleyen Başkan Uğurlu,” Bundan sonrada Tür-İslam ülküsü önderliğinde gece gündüz çalışacağız. Bunu da Müslüman Türk gençleri ile gerçekleştireceğiz. Bu sünnet şöleninin gerçekleşmesinde katkısı ve emeği olan tüm ülkü ocakları mensuplarına ve yardımsever gönüldaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.