Erzurum Haber

Ergüney’e işadamı desteği

Ergüney’e işadamı desteği
435 Kez
01 Nisan 2013 - 19:11

Erzurumlu işadamı Zafer Ergüney, önümüzdeki Cuma günü gerçekleştirilecek olan Erzurum 1.Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Ergüney, seçilmesi halinde Erzurum OSB’nin kaderinin değişeceğini, kentin yeni projelerle kalkınma hamlesini daha hızlı yakalayacağını ifade etti.

Cengiz DURULAR / ERZURUM

Doğu’daki iş dünyası Erzurum’daki 1.Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) gerçekleştireceği genel kurula kilitlendi. Bölgenin lokomotif kenti olan Erzurum’un bölgesel kalkınmayı tetikleyecek gücünü bir türlü kullanamamasından şikayetçi olan iş dünyası, genel kurulun bölgenin kaderini değiştireceği görüşüne odaklandı. Şuan at çiftliği için kullanılan, küçük ve büyükbaş hayvanların otlatıldığı, depo olarak kullanılan OSB’nin daha aslına uygun olması konusunda fikir birlikteliği yapan iş dünyası, Erzurum OSB’nin yönetimine aday olan Ergüney ve ekibinden oldukça umutlu. Erzurumlu işadamı Zafer Ergüney, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, OSB’nin yönetimine aday olduğunu, güçlü bir ekiple bölgenin ve kentin kaderini değiştireceklerini belirtti. Erzurum 1.OSB Yönetim Kurulu Başkan Adayı Ergüney, “Cuma günü yapılacak olan seçime ben de adayım. Yıllardın bu bölgede sanayici olarak bulunduk. 8 yıl önce OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevinde de bulundum. İş dünyasının yoğun talebi üzerine başkanlığa aday oldum. Çok ciddi talepler karşısında bu göreve talip oldum” dedi.

“Sanayiciler bir kan değişimi istiyor”

Erzurum 1.OSB Yönetim Kurulu Başkan Adayı Zafer Ergüney, sanayicilerin OSB’de kan değişimi istediğini bildirdi. Ergüney, “Sanayiciler bir kan değişimi istiyor. Bir değişiklik olsun diyorlar. Bizim çok ciddi projelerimiz var. Eğer seçilirsek ben ve ekibim Erzurum OSB’nin kaderini ve bölgenin makus talihini değiştireceğiz. Bölgenin kaynaklarını harekete geçireceğiz. Şayet üyelerimiz bizi tercih ederse Erzurum OSB’nin daha aktif hale gelmesi ve yatırımcılara yeni iş imkanları sunmak adına yoğun çaba harcayacağız” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.