Erzurum Haber

ER-GÜR-DER Onursal Başkanı Fatih Hikmet Sevim onore edildi

ER-GÜR-DER Onursal Başkanı Fatih Hikmet Sevim onore edildi
916 Kez
24 Nisan 2019 - 20:25

Erzurum/zirve2000 Erzurum Şampiyon Güreşçiler Antrenörler Hakemler ve Güreş Severler Derneği(ER-GÜR-DER) Yönetim Kurulunun Palandöken Snow Dora Otel’de düzenlediği 1. İstişare Toplantısında, ER-GÜR-DER Onursal Başkanı Fatih Hikmet Sevim Yönetim Kurulu tarafından plaket takdimiyle onore edildi.

Erzurum Şampiyon Güreşçiler Antrenörler Hakemler ve Güreş Severler Derneği (ER-GÜR-DER) Genel Sekreteri ve Spor Lisesi Müdürü Sinan Topallı’nınmoderatörlüğündeki toplantıda Erzurum güreş camiasının sorunları ve yapılması gereken çalışmalar değerlendirildi.

Güreş sporuna gönül vermiş sporcuları bir çatı altında toparlanması için büyük fedakarlıkve çaba sarf eden ve bunu başaran ER-GÜR-DEROnursal Başkanı Fatih Hikmet Sevim’de onore edildi. ER-GÜR-DER Yönetim Kurulu, Onursal Başkan Fatih Hikmet Sevim’e hizmetlerinden dolayı bir plaket verdi. Plaketi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İzzet Uçan, Yönetim Kurulu Üyeleri Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Sevimli, Prof. Dr. Halit Dursunoğlu ve Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı Hasan Cengiz’i birlikte takdim ettiler.

ER-GÜR-DER Onursal Başkanı Fatih Hikmet Sevim, plaket takdiminden sonra yaptığı konuşmada,” Çalışmalarımızın değerli camiamız ve hocalarımız tarafından beğenilerek taktir edilmesi şahsımı ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bundan sonraki süreçte de Erzurum güreşi camiası için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. ER-GÜR-DER Yönetim Kuruluna ve üyelerine bana bu plaketi layık gördükleri içinteşekkür ederim.”dedi.
hıkmet sevım (1)

hıkmet sevım (1)

hıkmet sevım (2)

hıkmet sevım (3)

hıkmet sevım (4)

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.