Erzurum Haber

Emin Genişel Türkiye Şampiyonu oldu

Emin Genişel Türkiye Şampiyonu oldu
929 Kez
22 Nisan 2019 - 15:58

Erzurum/zirve2000 Mersin’de yapılan Liselerarası Yıldızlar Boks Şampiyonası’nda 64 kilo sporcusu Emin Genişel, Türkiye Şampiyonu oldu.

14-18 Nisan tarihleri arasında Mersin’de yapılan Liselerarası Yıldızlar Boks Şampiyonası’nda Erzurum Palandöken Gençlik Spor Kulübü sporcusu Emin Genişel rakiplerine ringleri dar etti. Boks Millî Takım Baş Antrenörü Gürkan Sönmez ve antrenör Erol Çavuşoğlu’nun yetiştirdiği 64 kilo sporcusu Emin Genişel Türkiye Şampiyonu oldu. Erzurum’a madalya alarak dönen Emin Genişel, spor adamları tarafından gelecek vadeden sporcu olarak gösteriliyor.

Boks Millî Takım Baş Antrenörü Gürkan Sönmez, Mersin’de yapılan Liselerarası Yıldızlar Boks Şampiyonası’nda sporcularının elde ettiği başarıdan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Sönmez,” Sporda en büyük yatırım, alt yapıya yapılan yatırımdır. Bu sözün ne kadar doğru olduğunu aldığımız başarılı sonuçlarla görüyoruz. Altyapıda önemli başarılar alıyoruz. Bu sporcularımız daha büyük şampiyonluklar kazanacak, ülkemizi Avrupa ve Dünya şampiyonalarında temsil edecekler”dedi.

Antrenör Gürkan Sönmez, Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılan Yıldızlar Türkiye Boks Şampiyonası’nda 54 kiloda birinci olarak Türkiye Şampiyonluğunu kazanan Erzurum Palandöken Gençlik Spor Kulübü sporcusu İbrahim Otcu’nun 23-30 Mayıs tarihleri arasında Romanya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edeceğini söyledi.
gurkan sonmez (1)

gurkan sonmez (2)

gurkan sonmez (3)

gurkan sonmez (4)

GÜNLÜK HABER AKIŞI
AMBULANS TIR’A ÇARPTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HASANKALE’YE CAN SUYU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA İLGİNÇ OLAY
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SEKMEN: ESNAF RAHATLAYACAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM EKSİ 27 OLDU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
NEREYE DOKUNSAN ELİNDE KALIYOR

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.