Erzurum Haber

Doping oldu…

Doping oldu…
1.154 Kez
17 Nisan 2015 - 22:17

Erzurum/zirve2000 ETSO Başkanı Lütfü Yücelik, Pazar günü oynanacak olan dev maç öncesinde BB Erzurumspor’a maddi destekte bulundu. Kulüp Başkanı Saim Özakalın, “ETSO başkanımıza ilgi ve desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Nurullah PALA/ERZURUM
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren ve Pazar günü kendi evinde Ankara Demirspor’u konuk edecek olan BB Erzurumspor’a ETSO Başkanı Lütfü Yücelik, maddi destekte bulunurken, Yücelik’in bu jesti mavi-beyazlılarda doping etkisi yaptı. Lider Ankara Demir ile üç puan mücadelesine çıkacak olan Mavi-beyazlılara Yücelik’in jesti büyük bir moral oldu. Mavi-beyazlı takıma BAL ligi’nden beri destek veren ve son yollarda da en büyük maddi yardımda bulunan kurumlardan biri olan ETSO Başkanı Yücelik’in bu hareketi yönetiminde takdirini kazandı.
Özakalın: Bize güvenenler mohcup olmayacak
ETSO Başkanı Lütfü Yücelik’in maddi yardımından dolayı kendisine teşekkür eden BB Erzurumspor Başkanı Saim Özakalın, “ETSO başkanımız bizden önce olduğu gibi bizim göreve gelmemizin ardından da kulübümüze maddi destek sağlayan isimlerden biri olmuştur. Hatta son dönemlerde Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen ile birlikte kulübümüzün en büyük destekçilerinden biri. Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen ve ETSO Başkanımız Lütfü Yücelik’in bize destek vermesi ve cesaretlendirmesi, çalışma şevkimizi daha da çok artırıyor. İnanıyorum ki, sezon bittiğinde bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.