Erzurum Haber - 05 Haziran 2020, Cuma

Dominik’ten selam var

15 Nisan 2020, 15:20

Erzurum/zirve2000 Acun Ilıcalı’nın yıllardır Dominik’te düzenlediği yarışma programı ‘Survivor’da konu yine Erzurum oldu. ‘25’ lafı geçince ünlü televizyonu, “25’in ne demek olduğunu biliyor musunuz” dedi.

Nurullah PALA/PUSULA
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bir kez daha Erzurum Hassasiyetini gösterdi. Dominik Cumhuriyeti’nde 25 lafı geçince adeta hayat durdu.
Erzurum’un medya dünyasındaki gurur kaynaklarından biri olan Acun Ilıcalı’nın yıllardır Dominik’te düzenlediği yarışma programı ‘Survivor’da önceki geceki programın gündemi Erzurum oldu. Yarışmanın açık artırma bölümünde 25 rakamı üzerinden başlatılan diyaloğa müdahale eden Acun Ilıcalı’nın yarışmacılara sorduğu “25’in demek olduğunu biliyor musunuz?” şeklindeki soruya tiyatro oyuncusu Ersin Korkut; “25 Erzurum’un plakası” diye cevap verdi.

Ünlü komedyen Ersin Korkut, yüksek bir ses tonuyla ‘Erzurum’ diye bağırması karşısında Acun Ilıcalı ve yarışmacılar alkış temposu tuttu.

Sekmen ve Üneş’e Dominik’ten selam
Ünlü televizyoncu ve program yapımcısı Acun Ilıcalı, “Dominik Cumhuriyeti’nden Erzurum’a selamlar gönderiyorum” diyerek, Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i de anmayı ihmal etmedi.

Erzurumlar da hemşehrileri Acun Ilıcalı’nın bu hassasiyeti karşısında kendisine teşekkür ettiler.

Dominik’ten selam var Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*