Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Doksan dakika susmayacaklar

Doksan dakika susmayacaklar
01 Mayıs 2013 - 18:41

Pazar günü ligde oynanacak olan son hafta maçları öncesinde Ege’deki Dadaşlar, şampiyon Altınordu için seferber oldu. İzmir ve çevre illerde ikamet eden Erzurumluların, Altınordu-Gümüşhane maçında Altınordu’ya destek verecek.

Nurullah PALA-ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyespor ile birlikte play offa kalma mücadelesi veren ve şu anda iki averajda da önde bulunan Gümüşhanespor, hafta sonunda şampiyonluğunu ilan eden Altınorduspor ile deplasmanda karşılaşacak. Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da deplasmanda Yimpaş Yozgatspor ile mücadele edecek. Zorlu iki karşılaşma öncesinde Erzurum’daki taraftarlar, Dadaşlar Grubu Lideri Zafer Lömenler nezaretinde Yozgat’a giderek takımı destekleyecek. Ege’deki Erzurumlular ise Altınordu’yu Gümüşhane karşısında puan ya da puanlar alması için destekleyecek. İzmir, Manisa, Aydın gibi  illerde ikamet  eden Erzurumluların Pazar günü Alsancak Stadı’na giderek burada Altınorduspor’a destek verecekleri öğrenildi.

Doksan dakika susmayacaklar

Bu sezon 3. Lig 3. Grupta ligin bitimine üç maç kala şampiyonluğunu ilan eden Altınorduspor’un Pazar günü kendi taraftarının önünde şampiyonluk turu atması ve TFF’den şampiyonluk kupasını alması beklenirken, Erzurumlularda Altınorduspor’a tribünlerden destek vererek şampiyonluğunu kutlayacak. Gümüşhane maçının başlaması ile birlikte de Erzurumluların, tribünlerde doksan dakika boyunca Altınorduspor ve Erzurum Büyükşehir Belediyespor lehine tezahürat yapacağı ve doksan dakika boyunca susmayacağı öğrenildi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.