Erzurum Haber - 08 Aralık 2019, Pazar

Dökekli ve Aydın Erzurumspor’a duyarsız kalmadı

11 Ağustos 2019, 23:57
Dökekli ve Aydın Erzurumspor’a duyarsız kalmadı

Erzurum/zirve2000 Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ve Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın birer maaşlarını BB. Erzurumspor’a bağış yaparak takıma destek oldular.

TFF 1. Lig’de mücadele edecek Büyükşehir Belediye Erzurumspor, geçtiğimiz günlerde mali sorunların aşılması amacıyla SMS kampanyası başlatmıştı. Mavi-beyazlı ekibin “Şimdi takımımıza destek zamanı” sloganıyla başlattığı kampanyaya SMS atarak katılmak isteyenler, “Bağış” yazıp 2527’ye göndererek kulübe 10 lira destek sağlayabilecek.

Mavi beyazlı takıma gönül veren Dadaşlar, şehir içi ve şehir dışından attıkları SMS’ler ile takımlarına destek oluyorlar. Erzurum’da siyasetçisinden bürokratına her kesimden taraftar, takıma destek olmak için adeta birbirleri ile yarışıyorlar.

Önceki gün bir maaşını Erzurumspor’a bağışlayan Erzurum Valisi Okay Memiş’in ardından Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ile Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın kampanyaya duyarsız kalmadılar. Dölekli ve Aydın BB. Erzurumspor’un “Şimdi takımımıza destek zamanı” isimli kampanyasına birer maaşlarını bağışladılar.

Büyük Erzurumspor ailesinin bir ferdi olarak her zaman takımın yanında olacağını ifade eden Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, “ El birliği ile sıkıntılı süreci hep beraber aşacağız. Şehrin gözbebeği olan Erzurumspor’a destek olmak hepimizin görevi. Bizlerde imkanlarımız ölçüsünde takımımıza destek olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

Horasan Belediye Başkanı Aydın ise Erzurumspor için ellerinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduklarını belirterek, takıma herkesi sahip çıkmaya davet etti.

Dökekli ve Aydın Erzurumspor’a duyarsız kalmadı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*