Erzurum Haber

Dikkate alınmadım…

Dikkate alınmadım…
687 Kez
20 Haziran 2018 - 14:15

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor’da Kadir Ovat’tan sonra şimdi de Tuncay Akpınar depremi yaşandı. Genel Kaptan Akpınar, transfer konusunda bazı yöneticilerle fikir ayrılığı yaşadığını belirtti. Genç yönetici, “Transferde hep 30 yaş üstü isimlerin gündeme alınması büyük hata” dedi.

HABER MERKEZİ
BB Erzurumspor’da daha önce Kadir Ovat yönetim kurulundan istifa ettiğini açıklamış ve bunu basın açıklaması ile kamuoyuna duyurmuştu.

Ovat istifa ederken bazı yöneticileri sert bir dille eleştirmişti. Ovat’ın ardından bir istifa daha geldi, Tuncay Akpınar Mavi-beyazlı yönetimden istifa etti. Akpınar, istifa sonrası ateş püskürdü. Bazı yöneticileri transfer konusunda kendilerini dikkate almamakla suçladı.

BB Erzurumspor’da Genel kaptanlık görevinde bulunan Tuncay Akpınar, kulüp yöneticilerinden bazı isimlerin transfer sürecinde diğer yöneticilerin fikirlerini, düşüncelerini dikkate almadığını gerekçesiyle istifa ettiğini belirtti.

İstifasını veren Akpınar açıklamasında şu cümlelere yer verdi:
“Donal Mitchell, Manu garcia, Alin Tosca, Torje, Alessio Cerci, srnic, Giovanni Sio, Rafal Kurzawa ve birçok oyuncuyu önerdim fakat bazı yöneticiler tarafından bu önerilerim dikkate alınmadı. Ve kulüpte transferler kapalı kapılar arkasında yürütülüyor. İbrahim Sehic transferinde ise ben tüm anlaşmaları yapmıştım, gidip yetkisi olmayan menajerlerle görüştüler, transferi zora soktular. Sonrada transferin olmamasının sebebi olarak sosyal medyayı gösterdiler. Transferde genç isimlere yönelmemiz gerektiğine dile getiriyorum fakat onlar hep 30 yaş üstü isimlerle ilgileniyorlar. Bu sebeplerden dolayı kulüpteki yöneticilik ve genel kaptanlık görevimden istifa etmiş bulunuyorum.”

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.