Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Daha üst liglerde görmek istiyor

Daha üst liglerde görmek istiyor
14 Ağustos 2013 - 15:44

Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak şehrin tek profesyonel futbol takımını daha üst liglerde görmeyi arzu ettiğini söyledi.
Geçtiğimiz yıl Play Off şansını son haftada kaçıran ve bu sene 3. Lig 2. Grupta mücadele edecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Saim Özakalın ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre görüşen Vali Altıparmak sezon öncesi transferler ve hazırlık çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Büyükşehir Belediyespor’un şehirde en önemli ortak değerlerden birisi olduğunu söyleyen Vali Altıparmak şehrin tek profesyonel takımını daha üst liglerde görmeyi arzu ettiğini söyledi. Bunun için şehrin bir bütün olarak hareket etmesi gerektiğini ifade eden Vali Altıparmak kendisinin de hem Erzurumspor taraftarı olarak, hem de Erzurum Valisi olarak elinden gelen desteği vereceğini söyledi.
Sporun ve özellikle futbolun sosyal ve kültürel alandaki önemine vurgu yapan Kulüp Başkanı Özakalın ise amaçlarının önümüzdeki sezon şampiyon olarak bir üst lige çıkmak olduğunu söyledi.
Görüşmenin sonunda Kulüp Başkanı Özakalın tarafından Vali Altıparmak’a Büyükşehir Belediyespor atkısı hediye edildi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.