Erzurum Haber

Dadaşlar maça akın ediyor…

Dadaşlar maça akın ediyor…
942 Kez
14 Mayıs 2015 - 11:37

Erzurum/zirve2000 2. Lige çıkmanın son kapısı olan Play-Off bugün başlıyor. BB Erzurumspor, saat 16.30’da Kazım Karabekir Stadı’nda Sakaryaspor’u ağırlıyor. Günün diğer maçı Silivri ile Ankara Demir arasında oynanacak. Erzurum’da nefesler tutuldu, Dadaşlar bugünkü maça akın edecek.
Nurullah PALA/ERZURUM
Beklenen gün geldi çattı, BB Erzurumspor ile Sakaryaspor, Play-Off’un ilk raundunda Erzurum’da karşılaşıyor. Maç saat 16.30’da Kazım Karabekir Stadı’nda oynanacak. Zorlu karşılaşma öncesinde şehirde nefesler tutuldu. Taraftar, sabırsızlıkla müsabakanın başlama saatini beklerken, kent meydanında bilet satışları da tüm hızıyla sürüyor. BB Erzurumspor’da bugünkü dev karşılaşma öncesinde nefesler tutulurken, takımda eksik futbolcunun bulunmaması taraftarın, yönetimin ve teknik heyetin moralini yükseltiyor.
Şartlar eşit
BB Erzurumspor’un hocası Turhan Özyazanlar, Pazartesi gününden beri futbolcularına terapi uyguluyor. Tecrübeli teknik adam, “Anadolu Üsküdar maçına kadar en gergin olan takım bizdik. Ancak şimdi bu gerginliği üzerimizden attık. Şartlar eşitlendi. Şimdi eşit şartlarda maça çıkacağız. İnanıyorum ki, taraftarımızın desteği ile ikinci maç öncesinde sahadan avantajlı bir skor elde edeceğiz” dedi.
180 dakikalık bir mücadele
BB Erzurumspor ile Sakaryaspor arasında oynanacak olan mücadelenin 180 dakikadan oluştuğuna dikkat çeken Teknik Patron Özyazanlar, “Biz Erzurumspor olarak bugünkü maça 90 dakika gözü ile bakmıyoruz. Sakaryaspor ile 180 dakika oynayacağız. Onun için kendimizi hazırlıyoruz. Yani son düdük çalıncaya kadar biz mücadelemizi sahada sürdüreceğiz. Son düdük çalmadan futbolda hiçbir şey belli olmaz” dedi. Bugünkü maçta taraftarın tribünleri doldurmasını ve kendilerine destek vermesini isteyen Özyazanlar, takımda cezalı ya da sakat futbolcunun bulunmadığını belirterek, iki gündür adalesindeki çekme nedeniyle idmanlara çıkamayan Cebrail Serçek’in dün takımla birlikte çalıştığını belirterek, bu futbolcunun da maç kadrosunda yer alacağını söyledi.
Muhtemel kadrolar
Stat: Kazım Karabekir
Hakemler: Hüseyin Sabancı, Serdar Akçer, Serkan Akal 4.Hakem: Yaşar Can Temizel
Maçın başlama saati: 16:30
BB Erzurumspor: Anıl, İbrahim, Özkan, Emrah, Cebrail, Emre, Doğa, Salih, Ekrem(Cihan),Sefer, Mehmet
Teknik Direktör Turhan Özyazanlar
Sakaryaspor:Yavuz, İbrahim, Alaattin, Aykut, Abdulkadir, Sertaç, Levent, Umut, Mert, A. Buğrahan, Volkan
Teknik Direktör Osman Özdemir

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.