Erzurum Haber

Dadaşın şampiyon yengeleri

Dadaşın şampiyon yengeleri
3.667 Kez
21 Temmuz 2020 - 13:21

Erzurum/zirve2000 Bir yıl aradan sonra Erzurumspor Süper Lige dönme mutluluğu yaşarken, futbolcuların aileleri de başarıda büyük pay sahibi oldular. Futbolcuların eşleri ve çocukları Mavi-beyaz coşkuyu yaşayanlar arasında yer aldılar.

Nurullah PALA/PUSULA
TFF 1. Ligde şampiyon olan BB Erzurumspor’da şampiyonluk coşkusu sürüyor. 66 puanlı şampiyon Hatayspor’un ardından 62 puanla ikinci olarak adını Süper Lige yazdıran BB Erzurumspor’da futbolcular sahada ter dökerken eşleri ve çocukları da saha dışında ter döktü. Zorlu ve yorucu geçen Pandemi nedeniyle de sıkıntı bir süreç yaşayan BB Erzurumspor’da şampiyonluğun mimarları arasında futbolcu eşleri de rol oynadı.

En zorlu dönemde Teknik Patron Mehmet Özdilek ve talebelerine destek veren yengeler elde edilen başarının gizli kahramanları oldu.

Yengelerin şampiyonluk coşkusu
Erzurumspor’da kaptan ve kaleci Sehic’in eşi Merjem Tufe, ikinci kaptan İbrahim Akdağ’ın eşi Kübra Nur Akdağ, Hasan Hatipoğlu’nun eşi Sinem Hatipoğlu, Jasmin Scuk’un eşi Halima Scuk Scuk, Cenk Ahmet Alkılıç’ın eşi Kübra Alkılıç, Osman Çelik’in eşi Selin Çelik, Kaleci Kayacan Erdoğan’ın eşi Seher Erdoğan ve Mavi-beyazlı takımın diğer kadın aile üyeleri Cumartesi günü şampiyonluk coşkusu yaşayan isimler arasında yer aldı.

Büyük dayanışma içerisindeler
Erzurumspor’un şampiyonluğunda gizli kahramanlar olarak büyük pay sahibi olan yengeler, birlik beraberlik ve dayanışmalarıyla da alkış alıyorlar. Birbirlerine bağlılıkları ve dostlukları ile dikkat çeken yengeler en az eşleri kadar şampiyonluğa sevindikleri gözlerden kaçmadı.
dadaş yenge

dadaş yenge1

dadaş yenge2

dadaş yenge3

dadaş yenge4

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.