Erzurum Haber

DADAŞ’I SÜPER LİGDE GÖRMEK İSTEMİYORLAR!

DADAŞ’I SÜPER LİGDE GÖRMEK İSTEMİYORLAR!
Fikret DADAŞ
Fikret DADAŞ( fikretdadas@zirve2000.com )
1.016 Kez
03 Temmuz 2020 - 15:15

Öncelikle maçı izlerken gözümüzden kaçan çok önemli pozisyonlar var. Bu nedenle özür dilemek istiyorum. Bizim işimiz maçı izlerken önemli pozisyonları da mümkünse bir soru işareti bırakıp onun üzerine gitmek. Maçlarda tartışmalı pozisyonlara da açıklık getirmek..

BB Erzurumspor – Adanademirspor maçını tekrar tekrar izledim..

Kafamı meşgul eden bir pozisyon vardı, maçın kırılma anı da olabilirdi, Erzurumspor’u puan cetvelinde 3. Sıraya da itmemiş olurdu ..!

Ne yazık ki daha önce Başkan Hüseyin Üneş’in işaret fişeğinden şüphelenerek yaptığım küçük bir araştırma da Hakem Ali Palabıyık’ın sicili Google aramasında gün gibi su yüzüne çıkıyor.

Diplomatik dille yaptığımız “ tarafsızlığına inanmak istiyoruz “ çağrısı ve çeşitli fotoğraflar kullanarak yaptığımız ‘uyarı ‘ haberi, bu maçta ta Hakem Ali Palabıyık’ın tavrının değişmediğini gözler önüne serdi .!.

Bu pozisyonu izleyip elini vicdanına koyan herkes Erzurumspor’un ‘tırpanla biçildiği ‘ kabul etmeli..

Takımın gücü bu dedik ama, takımın maç sırasında moral motivasyonunu yıkan bu pozisyon ile futbolcular, orta hakem Ali Palabıyık’a güven duymadılar..

Bu sırada hakem triosunda şeref tribünü önündeki yan hakemin bayrağını kaldırmaması da manidardır!.

Ortak görüşleri, ‘ Erzurumspor’un mağlup ettirilmesidir ‘. (Erzurumspor’un mağlubiyetine kılıf hazırlamıyorum ama olan bir gerçek var gözden kaçan!

Pozisyonu iyi inceleyin sağ taraftan gelen ortada 2 Erzurumsporlu 2 Adanademirsporlu futbolcunun yükselip vuramadığı topu kim ? nasıl eliyle önüne düşürüyor..

Pes Vallahi.. Resmen Penaltı bu spor yorumcularına , hakemlere , Teknik Direktörlere , antrenörlere gösterin..

Erzurumlu yöneticilerin bir an önce şehrin yöneticileri ve Milletvekilleri ile bir araya gelip en sert şekilde bunun hesabını sorması gerekir ..

İşte pozisyonlar .. videoyu da izleyin.. Bu penaltı değilse nedir?

erzurumspor

erzurumspor1

erzurumspor2

erzurumspor3

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.