Erzurum Haber - 06 Haziran 2020, Cumartesi

Dadaş İzmir’e uçtu

18 Ekim 2019, 15:33
Dadaş İzmir’e uçtu

Erzurum/zirve2000 Cezalı olan Murat’ın dışında takımda sakat oyuncunun olmaması Menemen deplasmanı öncesinde Dadaşın iştahını kabarttı. Mavi-beyazlılar, ilk deplasman galibiyetini almak için bu sabah İzmir’e uçacak.

Nurullah PALA/PUSULA

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Ekol Göz Menemen Belediyespor maçı hazırlıkları tamamlandı.

Dadaşlar, bu sabah mutlak üç puan parolası ile İzmir’e uçacak. 2019-2020 sezonunda geride kalan 7 haftada hiç deplasman galibiyeti alamayan ve henüz dış sahada puanla tanışamayan BB Erzurumspor, şeytanın bacağını Menemen’de kırmak istiyor. Ege’ye mutlak üç puan parolası ile çıkarma yapacak olan Mavi-beyazlılarda cezalı olan Murat Uçar’ın dışında sakat oyuncunun olmaması teknik heyetin iştahını kabarttı.

Yolculuk bugün
Yarın akşam saat 19:00’da Menemen Stadı’nda Ekol Göz Menemen Belediyespor’a konuk olacak olan BB Erzurumspor, zorlu deplasman için bu sabah havayolu ile İzmir’e gidecek.

Teknik Direktör Erkan Sözeri yönetimindeki Mavi-beyazlılar, İzmir’de kampa girerek maç saatini beklemeye koyulacak.

Takımda sakat oyuncunun olmaması tecrübeli çalıştırıcı Sözeri ve yardımcılarını oldukça umutlandırdı.

Dadaşların hocası, “Altınordu’dan aldığımız üç puanın anlam kazanması için yarın Menemen’den de mutlak üç puan almamız gerekiyor. Bunun için sahaya çıkacağız. Hedefimiz sezonun ilk deplasman galibiyeti ile tanışmak. Bunu başaracak güce sahibiz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*