Erzurum Haber

Çok önemli bir deplasman

Çok önemli bir deplasman
387 Kez
02 Kasım 2018 - 15:32

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Patronu Şifo Mehmet, yarın deplasmanda oynayacakları Akhisar maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi. Tecrübeli teknik adam, “Akhisar maçı bizim için altı puanlık bir müsabaka” dedi.

Muhammet TARHAN/PUSULA
Yarın saat 16:00’da deplasmanda Akhisar ile karşılaşacak olan BB Erzurumspor’da Teknik Patron Şifo Mehmet, basın toplantısı düzenledi.
Dadaşların hocası, kendilerine altı puanlık bir maçın beklediğini söyledi. Lig’in 10’ncu haftasında evinde Kasımpaşa ile puanları bölüşen BB Erzurumspor, hakem hataları ile kaçan 2 puana üzülürken, Teknik direktör Şifo Mehmet, “Kasımpaşa maçında hakem kararları maçın önüne geçti. 3 puanın yerine 1 puan almamıza neden oldu” dedi.

Hem oyun puanlar umut veriyor
Geçen hafta evlerinde oynadıkları Kasımpaşa karşılaşmasında hakem kararlarının maçın önüne geçtiğini belirten mavi-beyazlı ekibin teknik direktörü Şifo Mehmet, “Takımın başına geldiğimiz 3 hafta içerisinde her hafta hem oyun, hem de puan anlamında üstüne koyan bir takım var. Kasımpaşa maçındaki hakem kararları maçın önüne geçti. Belki de alacağımız 3 puan, 1 puan olarak yansıdı. Ama biz mücadelemize devam edeceğiz. Cumartesi günü Akhisar ile önemli bir maça çıkacağız. Bu altı puanlık bir müsabaka. İçeride veya dışarıda oynamamız, oyun zihniyetimizi değiştirmeyecek. Kazanmak için çıkacağız. Kazanmak için sahada neler yapmamız gerektiğini çok net biliyoruz” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.