Erzurum Haber

Çocuklarının sünnet düğününü yapacaktı

Çocuklarının sünnet düğününü yapacaktı
1.149 Kez
03 Ağustos 2018 - 20:55

Erzurum/zirve2000 Ziraat Bankası Oltu Şube Müdürü Işık Onur Özdoğan (40), geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Özdoğan’ın ölümü Erzurum’u yasa boğdu.

Özdoğan, dün gece saat 22.30 sularında34 NN 4089 plakalı otomobil ile takla atarak hayatını kaybetti. Oltu’dan Şenkaya’ya giderken Bardız Kavşağındaki virajı alamayarak takla atan Müdür Özdoğan kaza yerinde hayatını kaybetti. Yapılan otopsinin ardından morga kaldırılan Özdoğan’ın cenazesi Şenakaya’ya götürüldü. Bugün ikindi namazında Şenkaya merkez camisinde kılınan cenaze namazının ardından yüzlerce sevenlerinin dualarıyıla ilçe mezarlığında toprağa verildi. Evli iki çocuk babası olan Müdür Özdoğan önümüzdeki hafta sonu Bilgin ve Engin Özdoğan’a sünnet düğünü hazırlığı yaptığı öğrenildi.

Bölge halkının çok sevdiği Şube Müdürü Işık Onur Özdoğan’ın ölüm haberin duyulmasının ardından Oltu ve Şenkaya’da adeta yas tutuldu.
Cenaze namazına Şenkaya Belediye Başkanı Görbil Özcan, Ziraat Bankası Erzurum Bölge Müdürü Eroğlu Er ve çevre ilçelerdeki şube müdürleri ile çok sayıda cemaat katıldı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.