Erzurum Haber - 24 Ağustos 2019, Cumartesi

CHP’nin Pasinler adayı Uğurhan Göksu

8 Şubat 2019, 14:09
CHP’nin Pasinler adayı Uğurhan Göksu

Erzurum/zirve2000 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pasinler Belediye Başkan adayı Uğurhan Göksu oldu. Başkan Adayı Göksu, ”İlçeme hizmet için aday oldum”dedi.

Tüm yurtta olduğu gibi Erzurum ve ilçelerinde de 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalar hızla devam ediyor. Seçim yarışının en fazla yaşandığı Pasinler’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı da belli oldu. Ticaret ve çiftçilik yapan Uğurhan Göksu, CHP’nin Pasinler Belediye Başkan adayı oldu. Seçim çalışmalarına köy ziyaretleri ile başlayan Uğurhan Göksu’nun adaylığı ilçede siyasi hareketliliği artırdı.

Pasinler’e hizmet için aday olduğunu söyleyen CHP’nin Pasinler Belediye Başkan Adayı Uğurhan Göksu, “CHP’li beledilerin yaptığı başarılı hizmetler ortada. Bende ilçeme daha iyi bir hizmet getirebilmek için aday oldum. İlçe halkımızın bize olan ilgisi ve yaklaşımı heyecanımızı artırdı. İnşallah 31 Mart gecesi Pasinler kendisine en iyi hizmeti sağlayacak belediye başkanını seçecek”diye konuştu.

Pasinler’in Taşkaynak (Keyvank) köyünde doğan Uğurhan Göksu, emekli okul müdürü İhsan Göksu’nun oğlu. Pasinler Lisesi mezunu olan Uğurhan Göksu, ticaret ve çiftçilik yapıyor. Uğurhan Göksu, köyüne okul yapılması için 5 bin metrekare arsa, mezarlık için 10 bin metrekare arsa, kuran kursu ve taziye evi için 400 metrekare arsa bağışlamış. Ayrıca Nazlı Baba Cami ve Ovacık köyü cami minarelerini kendi imkanlarıyla yaptıran hayırsever Uğurhan Göksu, ilçe merkezde ve köylerinde sevilen biri kişi olarak tanınıyor.
ugurhan goksu

CHP’nin Pasinler adayı Uğurhan Göksu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*