Erzurum Haber - 26 Haziran 2019, Çarşamba

Cep Herkülü film oluyor

4 Nisan 2019, 16:13
Cep Herkülü film oluyor

Erzurum/zirve2000 Ayla ve Müslüm gibi gişede başarı elde eden filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu’nun yeni projesi Cep Herkülü:Naim Süleymanoğlu’nun çekimleri başladı. Filmde ünlü sporcuyu Hayat Van Eck canlandıracak .

Milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filminin çekimleri başladı.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre, film ekibi Süleymanoğlu’nun yaşadığı Bulgaristan’da araştırmalarını sürdürürken, Naim Süleymanoğlu’nu canlandıran Hayat Van Eck, antrenmanlarına devam ediyor.

Genç oyuncuyu Naim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu ile geniş bir antrenör ve beslenme ekibi çalıştırıyor.

Hayat Van Eck
Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun yaptığı, senaryosunu Sinem Uslu ile Mert Dikmen’in yazdığı, Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin ekim ayında vizyona girmesi planlanıyor.
Hayat Van Eck
SÜLEYMANOĞLU TARİHE GEÇTİ
Spor kariyerine 47 dünya rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 olimpiyat altın madalyası, 6 Avrupa şampiyonluğu ile 7 dünya şampiyonluğu sığdıran Naim

Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti.
15 yaşında ilk dünya rekoruna imza atan sporcu, Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda da altın madalya kazandıran ilk sporcu oldu.

Cep Herkülü film oluyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*