Erzurum Haber

Cengiz Durular dünya evine girdi

Cengiz Durular dünya evine girdi
516 Kez
30 Haziran 2013 - 21:22

Pusula Gazetesi muhabiri Cengiz Durular, görkemli bir törenle hayatını Tuğba Özdemir’le birleştirdi. Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız’la birlikte çiftin nikah şahitliğini yapan Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Apaçık, evlilik cüzdanını gelin hanıma verdi.

Cengiz-Tuğba Durular çiftinin nikah ve düğün töreni Palandöken ilçesi Yıldızkent Semtindeki Yıldız Salonunda yapıldı. Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Apaçık, Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız, Pusula gazetesi çalışanları, genç çiftin yakınları ve gazetecilerin katıldığı törende bar ekibinin gösterisi büyük ilgi gördü. Mutlu bir beraberliğe evet diyen genç çiftin şahitliklerini Başsavcı Ramazan Apaçık ile Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız yaptı. Sözlerini nikah defterini imzalayarak perçinleyen çifti tebrik eden Başsavcı Ramazan Apaçık, mutluluklar diledi.

Düğün töreni salonu dolduranların halaylarıyla devam etti. Zaman zaman arkadaşlarıyla birlikte halaya katılan damat Cengiz Durular ve eşi Tuğba birlikte pasta kesti, dans etti. Genç çift, düğün sonuna kadar arkadaşlarıyla birlikte halay çekip eğlenerek mutluluklarını paylaştı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.