Erzurum Haber

Camiaya seslendi…

Camiaya seslendi…
382 Kez
03 Nisan 2015 - 11:35

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor Başkanı Saim Özakalın, camiaya seslendi: “Pazar günü tüm Erzurum olarak tek ses, tek nefes, tek yürek olacağız. Bu maçı taraftarımızla kazanıp, yolumuza devam edeceğiz.”

Nurullah PALA/ERZURUM
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren ve Pazar günü K.Maraş BBSK ile hayati bir maça çıkacak olan BB Erzurumspor’da hazırlıklar sürürken, kulüp başkanı Saim Özakalın camiaya seslenerek, herkesi Pazar günü Kazım Karabekir Stadı’na davet etti. Zorlu doksan dakikada gülün taraf olmak istediklerinin altını çizen tecrübeli başkan, “Erzurum olarak tek ses, tek nefes, tek yürek olup, maçı kazanacağız. İnanıyorum ki, Pazar günü 20 bin taraftarımız tribünde olacak ve Erzurum için üzerine düşen görevi yerine getirerek galip gelmemizde önemli bir rol oynayacak” dedi.
Kimse tahriklere kapılmasın
Pazar günü 20 bin Erzurumspor taraftarını tribünde görmek istediklerinin altını çizen Kulüp Başkanı Saim Özakalın, Pazar günü maça gelecek olan tüm taraftarları sakin ve metanetli olmaya davet etti. Tribünde taraftarın coşkulu ve istekli olarak futbolcuları coşturmasını isteyen Özakalın, “Kimse tahriklere kapılmasın, küfürden ve çirkin tezahürattan uzak dursun, sahaya kesinlikle en küçük bir yabancı madde atmasın” şeklinde konuştu.
Çift kale maçı yaptı
Mavi-beyazlı takım Pazar günü oynayacağı 29, hafta maçı olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi müsabakası öncesinde hazırlıklar sürüyor. Mavi-beyazlı takım, Teknik Direktör Turhan Özyazanlar ile yardımcıları Muharrem Uzun ve Levent Çekal yönetiminde Kazım Karabekir Stadı’nda çift kale maçı yaptı. K. Maraş BBSK karşılaşmasının taktiği üzerinde duran Teknik Patron Turhan Özyazanlar, oyunu sık sık durdurarak, oyuncularına taktikler verdi. Özyazanlar, çift kale maçta istediklerini yapan futbolcuları ise alkışladı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.