Erzurum Haber

Cağ kebap yedi alış veriş yaptılar

Cağ kebap yedi alış veriş yaptılar
395 Kez
07 Nisan 2013 - 12:37

İstanbul’un siyasetine damga vuran 255 kişi Erzurum gezilerini sürdürüyor. Palandöken’de çağ kebap keyfi yapan siyasiler, Karadayı Group ve Pusula Gazetesi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Konuk heyet, kentteki tarihi ve turistik yerleri de gezerek alış veriş yaptı.

İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Fuat Kulaçoğlu’nun organizesi ile Cuma günü THY’ye ait uçakla Erzurum’a gelen 255 siyasetçi hava limanında cirit takımı ve bar ekibinin gösterileriyle karşılandı. Palandöken Kayak Merkezi’ndeki Dedeman Otel’de geceyi geçiren konuk heyet Erzurum gezisi öncesi Nisan ayında kayak keyfi yaptı. Öğlen saatlerine kadar kayak yapan heyet, ardından cağ kebap keyfi yaşadı. AK Parti Erzurum İl Başkanı Murat Kılıç, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ve Erzurumlu siyasetçilerin eşlik ettiği misafirler kentte tarihi ve turistik yerleri gezdi. Aralarında milletvekilleri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, AK Parti’nin il ve ilçe başkanlarından oluşan 255 kişilik siyasetçi grup kent gezisi sırasında Karadayı Group’u ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Heyet daha sonra Pusula Gazetesi’ni gezerek Genel Koordinatör Sevda Güneş’le görüştü.

Fuat Kulaçoğlu, Erzurum’da olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Biz 2009 yılında da işadamı ve siyasiler ile birlikte Erzurum’a gelmiştik.  Ama bu kadar kalabalık değildik. Bu yıl daha kalabalığız, meclis olarak Erzurum’a geldik ve çok güzel zaman geçiriyoruz. Kısacası burada olmaktan çok mutluyuz. 255 kişilik bir kadroyla buraya geldik. Amacımız Erzurum’u en iyi şekilde tanıtabilmek. Biz Erzurum sevdalısıyız. Erzurum bizim için çok önemli, yapılanları en iyi anlatabilmenin yolu gezerek görerek yerinde inceleyerek olduğuna inanıyorum ve o yüzden meclis olarak buradayız.  Umarız Erzurum’a daha güzel yatırımlar yapılır ve kentimiz daha da büyür” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.