Erzurum Haber

Büyükşehir teklif etti

Büyükşehir teklif etti
502 Kez
10 Haziran 2014 - 11:30

2012-2013 futbol sezonunda Erzurum Büyükşehir Belediyespor’u çalıştıran Taşkın Güngör, Erzurum ekibinden resmi teklif aldığını, ancak Nazilli Belediyespor yönetiminin izin vermemesi sonucu Siyah-beyazlı kulüpte kaldığını söyledi.
Nurullah PALA/ERZURUM
Spor Toto 3. Lig 2. Grupta Play-Off’a kalmasına rağmen, 2. Lig hasretini dindiremeyen Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da yönetim, sözleşmesi 31 Mayıs 2014 tarihinde sona eren Teknik Direktör Yavuz İncedal’la mukavele yenilemeyerek,yeni sezonda bir başka teknik adamla çalışma kararı almıştı. Kulüp Başkanı Saim Özakalın’ın yeni hoca arayışlarında ilk transfer teklifini eski teknik direktörü Taşkın Güngör’e yaptığı belirtildi. Nazilli Belediyespor’un hocası Taşkın Güngör teklifi doğruladı.
Tekliften onur duydum ama…
Erzurum ekibinden teklif aldığını belirten Güngör, “Teklif yapıldı, bende Nazilli Belediyespor Kulübü Başkanızla teklifi paylaştım. Ancak kabul etmedi, benimle kesinlikle uzun süreli çalışmak istediklerini iletti. Bırakmayınca da, Erzurum için transferim gerçekleşmedi” dedi.
Bırakıp gelemezdim
2012-2013 futbol sezonunda Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da görev yapan ancak, Play-Off şansını Gümüşhane’ye kaptıran Teknik Direktör Taşkın Güngör, buna karşın takımına oynattığı olumlu futbolla bir çok kesim tarafından takdir edilmişti. Erzurum’dan ayrıldıktan sonra Gaziosmanpaşa’ya giden ve sezonun ilk haftalarında, tribünlerden bir futbolcusuna yapılan hakaretten dolayı istifa eden Güngör, Nazilli Belediyespor’a imza atmıştı. Siyah-beyazlı takımda başarılı bir sezonu geride bırakan Güngör’ün mukavelesi devam ediyor. Teknik Direktör Taşkın Güngör, “Kulübüm beni bırakmak istemiyor. Bende bu şartlarda Nazilli’yi bırakamam. Erzurum’u çok seviyorum, orada geçen günlerimi unutamam, her zamanda mavi-beyazlı kulüpte çalışmak isterim. Ancak, Nazilli’de Başkanımız ve yönetim bana çok önemli bir dönemde kucak açtı. Bırakıp gitmek de bize yakışmaz” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
ÖZ YÖNETİMİ BELİRLEDİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AMBULANS TIR’A ÇARPTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HASANKALE’YE CAN SUYU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA İLGİNÇ OLAY
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SEKMEN: ESNAF RAHATLAYACAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM EKSİ 27 OLDU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
NEREYE DOKUNSAN ELİNDE KALIYOR

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.