Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Bugün başlaıyor

22 Şubat 2014, 11:46
Bugün başlaıyor

Opel Türkiye ev sahipliğinde Erzurum-Palandöken’deki Xanadu Otel’de gerçekleşecek olan ‘Opel Mokka Snow Motion Fest’e hafta sonu Palandöken Kayak Merkezi’ni renklendirecek. Birbirinden ünlü sanatçıların sahne alacağı festivalde Türkiye Snowboard Şampiyonluğunun yanı sıra 2 kez Türkiye Bayanlar Ralli Co-pilot Şampiyonluğu ünvanına sahip Çiçek Güney, Opel’in kompakt crossover’ı Mokka modeliyle karlı ve buzlu zeminde emniyetli sürüşe imkân tanıyan sürüş dinamiklerini sergileyecek.

Palandöken Kayak Merkezi, 22 ve 23 Şubat tarihlerinde Opel Mokka Snow Motion Fest’e ev sahipliği yapacak. Halka açık olarak gerçekleşecek festival ’de Türkiye Snowboard Şampiyonluğunun yanı sıra 2 kez Türkiye Bayanlar Ralli Co-pilot Şampiyonluğu ünvanına sahip Çiçek Güney, Opel’in kompakt crossover’ı Mokka modeliyle karlı ve buzlu zeminde emniyetli sürüşe imkân tanıyan sürüş dinamiklerini sergileyecek.

Ünlü müzik gurubu ‘’Model’’, müzisyen Mehmet Erdem, beğenilen şarkılara imza atan Ozan Çolakoğlu, DJ David Şaboy “Mokka Snow Motion Fest’te”  22-23 Şubat  tarihlerinde Palandöken’ı ısıtacak. Oyuncu-sunucu-model Özge Ulusoy ve Pascal Nouma’nın da davetliler arasında yer aldığı ‘Opel Mokka Snow Motion Fest’, Türkiye’nin her yerinden gelen binlerce genci eğlendirerek, Palandöken’i renklendirecek.

Türkiye Snowboard Şampiyonu Çiçek Güney de  gösterileri ile renk katarken, yaşam koçu Şeyda Coşkun’da binlerce kişiyle karda yürüme ve formda kalma tekniklerini paylaşacak.

Yorumlar

  1. ibrahim can diyor ki:

    Erzurumda festival yapacaksınız konseri veren ibrahim erkal değilde başkası olacak.biz de bu festivale katılacaz öyle mi?Katılan şerefsizdir..

Yorum Yaz


*