Erzurum Haber - 22 Ekim 2019, Salı

Bu gençler ne olacak

24 Haziran 2019, 15:10
Bu gençler ne olacak

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor taraftarları arasında bugünlerde birbirlerine en fazla sorulan soru, 21 takımının akıbeti ne olacak?

Spor Toto 1. Lig Takımlarından BB Erzurumspor, bir yandan iç transfer bir yandan da dış transfer çalışmalarını devam ettirirken, taraftarlar arasında da en çok U21 yaş takımının akıbetinin ne olacağı konuşuluyor.

Türkiye Futbol Federasyonu geçtiğimiz sezon U21 Liginin, 2018-2019 sezonunda son kez oynandığını açıklamıştı.

Yeni sezonda U21 Liginin oynanmayacak olması nedeniyle Mavi-beyazlı takımda profesyonel sözleşmesi bulunmayan isimlerle ilgili yönetimin tasarrufu merakla bekleniyor.

Büyük olasılıkla BB Erzurumspor’da geçtiğimiz sezon 3. Lig takımlarına kiralık verilen isimlerden Osman Şahin, Alperen Bektaş, M. Bahadır Gülyurt, M. Emin Polat takıma geri dönecekler.

Ayrıca BB Erzurumspor’la profesyonel sözleşmesi bulunan Mahmadou Ba, Serdar Yıldırım, Cengizhan Bayrak, M. Furkan Özhan, Ahmet Hasan İmer ve Fırat Şaşi takımın sezon hazırlık kamplarına katılacak.

Sözleşmesi bitine kaleci Kerem Civelek başta olmak üzere U21 yaş takımında yer alan diğer futbolcuların akıbeti belli değil. Yönetimin bu futbolcularla ilgili vereceği karar merak konusu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*