Erzurum Haber

“Biz bitti demeden hiçbir şey bitmez”

“Biz bitti demeden hiçbir şey bitmez”
587 Kez
08 Mayıs 2015 - 11:11

Erzurum/zirve2000 Dadaşlar Grubu Basın Sözcüsü Tevhit Ergin, “Şampiyonluk için takımın gücüne inanıyoruz. Biz bitti demeden hiçbir şey bitmez” dedi.
Emrah AKÇAY/ERZURUM
BB Erzurumspor’un Pazar günü Play-Off’a kalma mücadelesinde oynayacağı Anadolu Üsküdar maçı taraftarı harekete geçirdi. Tribünlerin etkili silahı Dadaşlar Grubu da, şehrin bir an önce Play-Of ve şampiyonluk havasına girmesini istiyor. Basın Sözcüsü Tevhit Ergin, Erzurum’un bitti demeden hiçbir şeyin bitmeyeceğini söyledi.
Ergin, “Silivrispor mağlubiyetinden sonra şehirde oluşan kasvet tüm taraftarımızı karamsarlığa sevk etmiş .Her şeyin sonu gelmiş her şey bitmiş teneffüsüne dönüşmüş sanki. Bu tür sonuçların ve durumların ortaya çıkması futbolu zevklendiren heyecanlı hale getiren durumlardır. Futbol kültüründen bihaber bazı organlar kötü günlerde her zaman yaptıkları gibi felaket tellallığına soyunmuş insanları Erzurumspordan soğutma olgusu içine girmiştir. Bizler Kazım Karabekir stadyumunda 400 kişiyle oynanan maçları da bildiğimiz için hayatında 2 maça gelip sonrada ortalığı karıştırmaya çalışan bir kısım kişi ve kurumlara itibar edilmemesini istiyoruz” dedi.
Kötü gün dostu olmak zorundayız
Ergin, kötü günlerdeki birlik ve beraberliğin Erzurumspor’u bir üst lige taşıma noktasındada devam etmesini istedi. Ergin, “Oynanan futbolun tatmin etmediği doğrudur taraftar olarak halk olarak elbetteki eleştirimizi yapacağız ancak bunun dozajını ayarlamak bir Erzurumluya yakışır en güzel harekettir. Play off arifesinde insanları provoke etmek yerine birleştirmek ve 180 dakikanın sonunda çok istediğimiz bir üst lige çıkmak için kenetlemenin en önemli olduğu gün bu gündür yoksa iyi zamanda herkes kenetlenir herkes birlik olur Biz Erzurumspor taraftarları Dadaşlar Grubu olarak takımımızın gücüne inanıyor ve şimdiden Play-off’ta 2 maçı da alarak bir üst lige bizleri taşıyacaklarına inandığımız futbolcu arkadaşlara ve teknik heyete Başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.