Erzurum Haber - 06 Haziran 2020, Cumartesi

Bilazer açıkladı

21 Ağustos 2019, 12:22
Bilazer açıkladı

Erzurum/zirve2000 Menajerinin kafasını çelmesi sonucu takımdan ayrılacağı ileri sürülen ve bu nedenle bir süre takımdan ayrı kalan İbrahim Akdağ’ı, İstanbul maçının ikinci yarısında oynatan Teknik Patron Muzaffer Bilazer, “Kulübü cezalandırmak doğru değil. İbrahim bizim sözleşmeli oyuncumuz ve onu oynattık. Sağ olsun kendisi maça duygu ve heyecan kattı” dedi.

Nurullah PALA/PUSULA

TFF 1. Lig ekiplerinden BB Erzurumspor’da gözler Balıkesirspor maçına çevrildi.

Dadaşlarda İstanbulspor maçının kahramanlarından biri olan İbrahim Akdağ konusuna değinen Teknik Patron Muzaffer Bilazer, “Oyuncumuzun son dönemlerde gelinen noktada en küçük suçu yoktu. Menajeri onu buradan kopararak başka bir kulübe götürmek istedi. İbrahim’inde de bu yüzden kafası karışıktı. Bir süre bizden ayrı kaldı. Ancak o bizim sözleşmeli futbolcumuz. Dolayısı ile kendisini İstanbulspor maçının ikinci yarısında oyuna aldık. Yaşanan olaylar karşısında kulübü cezalandırmak doğru değildi. Bizde İbo’yu oynattık. Sağ olsun o da maça ve tribünlere duygu ve heyecan kattı. Tabi Muhammed Rashad da oyuna girişi ile birlikte heyecan getiren diğer oyuncu oldu” dedi.

Bilazer, özellikle ikinci yarıda yakalanan havanın devam etmesi için var güçleri iye Balıkesirspor maçına hazırlandıklarını da ifade etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*