Erzurum Haber

Bıçaklar susmuyor…

Bıçaklar susmuyor…
459 Kez
22 Kasım 2012 - 13:50

Erzurum’un Aziziye ilçesi Dadaşkent semtinde eşinden şiddet gören bir kadın, evden ayrılacağını söylemesine üzerine kocasının satırlı saldırısına uğradı.

Edinilen bilgiye göre olay, Aziziye ilçesi Dadaşkent semtinde meydana geldi. Eşi F.E.’nin kendisine şiddet uyguladığını öne süren S.R.E., bir süre önce mahkeme tarafından tedbir kararı verilerek kadın sığınma evinde kalmaya başladı. Bir hafta sonra sığınma evinden ayrılarak evine geri dönen S.R.E., aralarında yaşanan tartışma sonrası eşi F.E.’nin bıçaklı saldırısına uğradı. Bu sırada araya giren oğlu babasını güçlükle sakinleştirebildi.
S.R.E. eşinin şiddet uygulamasına devam etmesi üzerine kiralık ev tutarak evden ayrılmak istedi. Kocası F.E. ile yeniden tartışan S.R.E., bu kez de eşinin kendisine satırla saldırmak istediğini ve canını zor kurtardığını ileri sürerek polis merkezine başvurdu. Eşinin şikayeti üzerine koca F.E., polis tarafından gözaltına alındı.

YOLDA YÜRÜRKEN BIÇAKLANDI

Erzurum’un Palandöken İlçesi Yenişehir semtinde B.K. isimli şahıs dışarıya dolaşmak için çıktığı sırada tanımadığı kişiler tarafından bıçaklanarak darp edildi.
Edinilen bilgiye göre; Erzurum’un Palandöken İlçesi Yenişehir semtinde B.K. isimli şahıs dışarıya dolaşmak için çıktığı sırada yanına tanımadığı şüpheli şahıslar geldi. Daha sonra B.K’nın yanına gelen şahıslardan biri B.K ya saldırdı. Kavganın büyümesi üzerine şüpheli şahıslardan biri cebinden çıkardığı bıçağı B.K’nın sağ kalçasına saplayarak kaçmaya başladılar. Bıçak darbesiyle yere yığılan B.K ambulansla hastaneye götürüldü. Polis şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

ENİŞTESİNİ BIÇAKLADI…

Erzurum’un Yakutiye İlçesi Gölbaşı semtinde meydana gelen kavgada T.D.S. eniştesini bıçakla yaraladı.
Edinilen bilgiye göre; Erzurum’un Yakutiye İlçesi Gölbaşı semtinde meydana gelen olayda bir süredir aralarında husumet bulunan M.K. ile eşinin kardeşi olan şüpheli T.D.S. konuşmak ve barışmak için bir araya geldiler. Eğlenmek için bir bara giden M.K. ile T.D.S. bar çıkışında evlerine gitmek üzere yola çıktıklarında aralarında yaşanan tartışma sonrası şüpheli T.D.S eniştesi olan M.K isimli şahsı 4 yerinden bıçakladı. Şüpheli eniştesinin bıçakla yaraladıktan sonra taksi ile hastaneye götürdü. M.K.’nın hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenilirken, M.K kendisini bıçaklayan eşinin kardeşinden şikayetçi olmadı.

 

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.