Erzurum Haber

Belediyespor Emre’yi gözüne kestirdi

Belediyespor Emre’yi gözüne kestirdi
351 Kez
11 Nisan 2013 - 10:45

Hafta sonunda kendi evinde Isparta Emrespor ile karşı karşıya gelecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor. Mavi-beyazlılar, play off yolunda rakibini mağlup edip, iddiasını korumak istiyor.

 

Furkan NEHRİ-ERZURUM

Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Isparta Emrespor’la karşı karşıya gelecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor. Teknik Patron Taşkın Güngör yönetiminde yaptığı idmanlarla Emre maçına bilenen Mavi-beyazlılar, Pazar günü rakibini mağlup ederek ligde play off iddiasını devam ettirmek istiyor. Ligin 30. Haftasında geçen Pazar günü deplasmanda OYAK Renaultspor’a 1-0 mağlup olan Erzurum ekibi, Gümüşhane’nin Sancaktepe maçında puan bırakması ve Kahramanmaraş Belediyespor’un da evinde Kocaeli’ne kaybetmesi Erzurum ekibi için teselli olmuştu. Ligde gol averajı ile Gümüşhane’nin puan cetvelinde altına inen, Erzurum ekibi, Pazar günü yeniden kaybettiği beşincilik basamağına çıkmak istiyor.

Isparta maçını kazanmaktan başka şansımız yok

Pazar günü deplasmanda 1-0 mağlup olduğu OYAK Renaultspor maçını telafi etmek için Emrespor karşısına çıkacaklarını vurgulayan Teknik Direktör Taşkın Güngör, taraftarın desteği ile maçı kazanıp, play off iddialarını devam ettireceklerini söyledi. Zorlu karşılaşmayı kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını belirten Güngör, “Play Off maçları için sadece dört maç kaldı. Bu maçların tümünü kazanmak zorundayız. İnanıyorum ki, kalan maçlarımızı kazanıp hedefimize ulaşacağız” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.