Erzurum Haber

Bayan sporcularda yer alacak

Bayan sporcularda yer alacak
722 Kez
28 Mayıs 2013 - 15:07

Erzurumlu kick bokçular için Cumartesi günü seçme müsabakaları yapılacak. Antrenör Hasan Söylemez, seçmelerde başarılı olan sporcuların Denizli’de yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılacaklarını söyledi.

Nurullah PALA-ERZURUM

Erzurumlu kick boksçuları Türkiye Şampiyonası elemelerinin heyecanı sardı. Kick boksçular Cumartesi günü yapılacak olan il seçmesine yoğunlaştı. Antrenör Hasan Söylemez yönetimindeki kick boksçular, Yakutiye Spor Salonu’nda harıl harıl bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor. Söylemez, “Bu yıl Kick Boks Türkiye Şampiyonası Denizli de yapılacak bizde bu şampiyonaya iddialı gitmek istiyoruz. Onun için de Cumartesi günü bir il seçmesi yapacağız ve burada başarılı olan sporcuları Denizli’ye götüreceğiz” dedi.

Bayan sporcularda yer alacak

Denizli’ye gidecek olan kick boks kafilesinde bayan sporcuların da yer alacağını belirten Antrenör Hasan Söylemez, madalya için iki kız kardeş olan Rümeysa ve Duygu Güzel’e de güvendiğini söyledi. Rümeysa ve Duygu hedeflerinin Türkiye şampiyonluğu olduğunu söyledi. Erzurumlu bayan Kick boksçulardan Duygu Güzel, antrenmanlarda ve müsabakalar öncesinde makyajına da dikkat ediyor. Genç sporcu, “Bir insanın bayan ya da erkek olması önemli değil. Bakımlı olmak zorundayız. Bende idmanlar ve müsabakalar öncesinde rutin bakımımı yaparak ringe çıkıyorum” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.