Erzurum Haber - 08 Temmuz 2020, Çarşamba

BAŞKENT’ TE DADAŞ’ IN “BAŞ BARI”

27 Haziran 2020, 20:10

Maç öncesi Mehmet Hoca Eskişehirspor maçına atıfta bulunarak “Geçen hafta atamadıklarımızı bu hafta atacağız” dedi .

Futbolcular da aynı anlayışla maça başladı. Öyle ki daha ilk dakikada İbrahim Akdağ’ ın vuruşu direkten dışarı gitti. Daha sonraki dakikalarda Ömer’ in sol taraftan rakibe attığı fantastik çalımı sonrası, Sissoko’ nun şutu defans oyuncuları tarafından kale çizgisinden çıkarıldı.

Yine mi geçen haftayı yaşayacağız derken Cenk Ahmet’ in nefis ortası ile öne geçtik. Kırkıncı dakikada ise Hamraun’ un iki rakip oyuncuyu sırtına alıp silkelediği pozisyonda yaptığı ortada ikinci golü Ömer ile bulduk. Maçın fişini çektik derken ilk yarının son dakikalarında uyduruk penaltı ile soyunma odasına bir farkla önde girdik. Aslında o penaltı olmasa ikinci yarı çok daha rahat maç izleyecektik.

Hakemin, rakibe penaltı ikramı ile Osmanlıspor ikinci yarıya daha istekli başladı. Bence en yüksek tempoya çıktılar, ancak karşılarında her hattı ile ne yaptığını bilen bir Erzurumspor vardı.

Yetmişinci dakikada Cenk Ahmet’ in ikinci asistiyle Ömer’ in ikinci, Erzurumspor’un üçüncü golü geldi. Bu saatten sonra Osmanlıspor zaten pes etti.

Bundan sonra Erzurumspor çok rahat oynadı, adeta sahada varyete yaptı. Tüm takım çok iyiydi ama sahada bir Cenk Ahmet vardı ; müthiş oynadı , sahanın yıldızıydı, hücum ve defans oyununda adeta vitrüöz gibiydi. Kademe anlayışı da on numara beş yıldızdı.

Sonuç olarak B.B. Erzurum Spor istediği üç puanı aldı. Takım Başkentte Erzurum Bar’ ı oynadı. Barbaşı ise Cenk Ahmet’ ti…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*