Erzurum Haber - 26 Haziran 2019, Çarşamba

Başkan Sekmen Sözünü Tuttu

10 Nisan 2019, 11:52
Başkan Sekmen Sözünü Tuttu

Erzurum/zirve2000 Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, seçimlerin hemen ardından ekibini dağıttı. İstanbul’dan getirdiği tüm isimleri geri gönderen Başkan Sekmen, yeni ekibini Erzurumlulardan oluşturdu.
Cihat İncesu/Pusula

Halka verdiği sözü tuttu
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yerel seçimler öncesi halka verdiği sözü tuttu. Seçim çalışmaları esnasında sahada ki talepleri değerlendiren Başkan Sekmen, seçimlerden bir gün önce gazeteci Sevda Güneş’in, “Ekibinizi değişecek misiniz?” sorununa “evet” yatını vermişti. Mazbatayı alır almaz değişim için düğmeye basan Sekmen, Genel Sekreter Ali Rıza Kiremitçi, Genel Sekreter Yardımcılarından Selami Keskin ve Ünsal Kıraç ile yollarını ayırdı.

Erzurumluları göreve getirdi

İstanbul ekibinin yerlerine Erzurumluları atayan Başkan Sekmen, Genel Sekreter Ali Rıza Kiremitçi’nin yerine Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Aynalı, Selami Keskin’in yerine Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Murat Altundağ, Ünsal Kıraç’ın yerine ise Özel Kalem Müdürü Hasan Şahin’i atadı. Hasan Şahin’in yerine ise Yasin Deniz’in atandığı ileri sürüldü. Yeni bir vitrin ile halkın karşısına çıkacağız” diyen Mehmet Sekmen’in ekibini yenilemesi ve Erzurumluları iş başına getirmesi şehirde memnuniyetle karşılandı.

Başkan Sekmen Sözünü Tuttu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*