Erzurum Haber

Başkan Küçükler de ‘İncedal’ dedi

Başkan Küçükler de ‘İncedal’ dedi
437 Kez
02 Haziran 2013 - 21:55

www.zirve2000.com’un ‘yeni teknik patron hafta sonuna tamam’ ve ‘İncedal imzaya kaldı’ haberlerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler de Yavuz İncedal’la anlaştıklarını tweetter hesabından duyurdu. İncedal’ın hafta içinde Erzurum’da olacağı öğrenildi.

Gümüşhanespor’u bu sezon play offta şampiyon yapan ve Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un gündemine giren Teknik Patron Yavuz İncedal, 2013-2014 sezonunda Büyükşehir Belediyespor’un başında sahaya çıkacak. www.zirve2000.com’un ‘yeni teknik patron hafta sonuna tamam’ ve ‘İncedal imzaya kaldı’ haberlerinin ardından Erzurum’un yeni hocasının Yavuz İncedal olduğunu Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve kulübün onursal başkanı Ahmet Küçükler de doğruladı. Küçükler twetter hesabından attığı mesajlarla Yavuz İncedal’ın Büyükşehir Belediyespor’un hocası olduğunu doğruladı.

“Erzurum Büyükşehir Belediyesporumuzun yeni teknik direktörü belli oldu” diye tweett  atan Başkan Küçükler, yeni hocanın belirlenme sürecinde yönetimle bir araya gelerek, görüş alış verişinde bulunduklarını söyledi.  Küçükler, “Yavuz Hocayla prensipte anlaşma sağlandı. Önümüzdeki hafta içerisinde resmi sözleşme yapılacak. Yeni hocamız, spor kulübümüze ve şehrimize hayırlı olsun” dedi. Türkiye’de bir çok kulüpte görev yapan ve başarılı olan Teknik Direktör Yavuz İncedal’ın transferine Erzurumlu futbol severlerinde olumlu baktığı ve genç teknik adamı benimsediği öğrenildi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.