Erzurum Haber

BAHÇELİ: AZİZİYE ÇOK ÖNEMLİ

BAHÇELİ: AZİZİYE ÇOK ÖNEMLİ
531 Kez
07 Kasım 2018 - 9:32

Erzurum/zirve2000 MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli, Erzurumspor’un durumuyla ilgili olarak konuştu. MHP Genel Başkanı, “Erzurumspor’umuz neredeyse küme düşmek üzere, takımımıza sahip çıkmamız lazım” dedi.

Son iki haftadır yanlış hakem kararları ve Yardımcı Hakem Sistemi’nin (VAR) kurbanı olan B.B. Erzurumspor’un durumu, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin de dikkatini çekti. Parti genel merkezinde kendisini ziyaret eden Aziziye Belediye Başkan aday adayı Gazeteci Mehmet Musa Çakır’la Erzurumspor üzerine sohbet eden Bahçeli, Erzurumspor’dan “takımımız” diye bahsetti. Mavi beyazlı takımın neredeyse küme düşmek üzere olduğunu ve kesinlikle sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan MHP Lideri Bahçeli, “Takımımız neredeyse küme düşmek üzere, bu durumdan kurtulmak lazım. Erzurumspor önemli, takımımıza hepimizin sahip çıkması lazım” ifadesini kullandı.

BAHÇELİ: AZİZİYE ÇOK ÖNEMLİ
Çakır’la Erzurum ve Aziziye Belediye Başkan aday adaylığı hususunda da sohbet eden MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Aziziye’yi kesinlikle istiyoruz. Aziziye çok önemli, sıkı çalışın ve başarın!” tembihinde bulundu. MHP Aziziye Belediye Başkan aday adayı Çakır da, seçim sürecini dolu dolu geçireceklerinin altını çizerek, “Allah’ın izniyle seçimlerde partimize ve Erzurum’a yakışacak sonuçlar elde edeceğiz” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.