Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Bahanemiz artık yok

27 Şubat 2014, 11:33
Bahanemiz artık yok

Cumartesi günü deplasmanda Düzyurtspor ile karşı karşıya gelecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, dün Erzurum’a yağan kar sonucu sahaların karla kaplı olması nedeniyle halı sahada antrenman yaptı.

Nurullah PALA/ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Düzyurt maçına iddialı bileniyor. Mavi-beyazlılar, dün öğleden sonra yapması gereken idmanı halı sahada gerçekleştirdi. Spor Toto 3. Lig 2. Grupta 24. Hafta maçlarında deplasmanda lider Düzyurtspor’la  karşılaşacak olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, zorlu karşılaşmanın hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Teknik Patron Yavuz İncedal, Erzurum’a yağan kar nedeniyle, dünkü çalışmayı Çimsa Halı Saha tesislerine aldı. Futbolcular, yaptıkları halı saha maçıyla Düzyurt karşılaşmasına bilendi.

Hedefimiz yukarısı

Erzurum, ekibinin hocası Yavuz İncedal, şampiyonluk hedeflerinden şu anda sapma olmadığını belirterek, öncelikle Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacakları Düzyurt maçını kazanacaklarını ve mutlak üç puan için sahaya çıkacaklarını söyledi. İncedal, “Artık kazanacağız, önümüzdeki maçlara bakacağız gibi bahanelerimiz, ya da mazeretlerimiz kalmadı. Hedefimiz yukarısı, bu cümlenin ne anlama geldiğini de taraftarımız çok iyi biliyor. Düzyurt maçını kazanacağız ve bunun için Trabzon’a gideceğiz” dedi. Çimsa Halı Saha işletmecileri Mustafa Tekin, Fatih Köroğlu ve Muharrem Toprak, mavi-beyazlı takımın hocası Yavuz İncedal ile yardımcıları Gökhan Kaynak, Rıfkı Ekenler, Cengiz Tarım ve futbolculara yakın bir ilgi gösterdi.  TFF Bölge Antrenörü Kemal Coşkun ile Futbol Şube Sorumlularından Müfit Öğe ile eski yöneticilerden Cahit Çelikdağ’da idmanı izledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*