Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Babaya son öpücük

Babaya son öpücük
29 Eylül 2012 - 11:36

KONYA’da işyerinden bisikletiyle evine dönen fırıncı 54 yaşındaki İzzet İner, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Olay yerine gelen 29 yaşındaki aşcı oğlu Bahri İner, babasını öperek, ”Babam. Babam. Ne oldu sana. Ben anneme ne derim” diyerek ağladı.

Olay, bugün saat 05.00 sıralarında meydana geldi. Bisikletiyle işyerinden çıkıp, evine giden İzzet İner, aniden yere yığıldı. Yerde yatan bir kişi olduğunu fark eden yoldan geçen bir sürücü, polis ve 112 Acil Servis’e haber verdi. Gelen sağlık görevlileri İner’in, yaşamını yitirdiğini saptadı. Daha önce de kalp krizi geçirdiği öğrenilen İner’in, ilk belirlemelere göre geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği belirtildi.
“BEN ANNEME NE DERİM”
Polisin haber vermesi üzerine olay yerine gelen İzzet İner’in oğlu Bahri İner, babasının cesedinin yanına yatarak, yanağından öptü. Bahri İner, “Babam. Babam. Ne oldu sana. Ben anneme ne derim” diyerek ağladı. Bahri İner ve diğer yakınları polis tarafından güçlükle sakinleştirildi. İzzet İner’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.