Erzurum Haber - 19 Ocak 2019, Cumartesi

Aydın ve ekibi Yakutiye’de…

23 Ocak 2018, 15:19
Aydın ve ekibi Yakutiye’de…

Erzurum/zirve2000 AK Parti Erzurum Yakutiye ilçe teşkilatı, Belediye Başkanı Ali Korkut’u ziyaret etti. Seçim sonrası iade-i ziyaretlerde bulunduklarını belirten Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın, yeni seçilen yönetimiyle birlikte Başkan Ali Korkut’a iade-i ziyarette bulunduklarını belirterek “Çok yakın çalışma imkanı bulduğumuz, hizmetleriyle bizleri gururlandıran belediye başkanımızın çayını içmeye, seçim sürecinde gösterdiği ilgiye teşekkür etmeye geldik” dedi.
Bir süre önce yapılan kongrede güven tazeleyen AK Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın ile yönetim kurulu üyeleri Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut’u ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Recep Aydın, seçim sürecinde yakın ilgi ve alakalarını gördüklerini belirttiği Ali Korkut’u yenilenmiş yönetimiyle ziyaret ettiğini belirterek “Ali Korkut Başkanımız, ilçemizde yaptığı büyük hizmetler ile bizim gurur kaynağımız. Halkla ilişkimizde, gittiğimiz en ücra noktada çok şükür AK Partili belediyemizin hizmetleriyle karşılaşıyoruz. Teşkilatlarımızın hizmet adına getirdikleri talepleri belediye başkanımız tarafından anında karşılanıyor. Başkanımıza iadei ziyarette bulunup, yeni yönetimimizle çayını içtik” dedi.
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek “Teşkilatlarımız, birim her noktada ki gözümüz, kulağımız. Elbette hizmetin aksadığı her yeri göremeyebiliriz, bu noktada teşkilatlarımız önemli işlev görmekteler. Amacımız hizmet. Başkanımız ve yenilenen yönetimi tebrik ediyorum. İnşallah güzel işlere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

Aydın ve ekibi Yakutiye’de… Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*