Erzurum Haber

Atıcı GESKON İl Başkanı oldu

Atıcı GESKON İl Başkanı oldu
1.425 Kez
24 Haziran 2019 - 15:13

Erzurum/zirve2000 Gençlik ve Spor Konfederasyonu’nda bir çok kente yeni il başkanları atandı. Erzurum İl Başkanlığına ise Kübra Atıcı atandı.

Gençlik ve spor alanında bir çok projeye imza atan Gençlik ve Spor Konfederasyonu (GESKON), Adana, Osmaniye, Antalya, Erzurum, Düzce ve Gaziantep il başkanlıklarına yeni atamalar yapıldı.

Konfederasyonun Adana il başkanlığına Ömer Tulukçu, Osmaniye il başkanlığına Emrah Şahin, Antalya il başkanlığına Yusuf Tuğrul, Erzurum il başkanlığına aynı zamanda Güven İş Sendikası Erzurum İl Başkanı olan Kübra Atıcı, Düzce il başkanlığına Zerrin Kısa, Gaziantep il başkanlığına ise Mehmet Kaçar atandı.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, tüm il başkanlarına başarılar diledi. Yeni atanan il başkanlarının görevlerine sıkı bir şekilde sarılmalarını isteyen Cevahiroğlu, “Gençlik adına önemli hizmetler yapmalarını bekliyoruz. Hazırlanacak projeler ile gençliğe yön vermek istiyoruz. Spor alanında önemli projelerimiz olacaktır. Yeni atanan arkadaşlara, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.