Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Artık daha ofansif düşünecek

18 Mart 2014, 10:58
Artık daha ofansif düşünecek

Erzurum Büyükşehir Belediyespor forveti ikileyecek

Devre arasında Erzurum Büyükşehir Belediyespor’a gelen ve Deniz Sert’in istikrarlı futbolunu sürdürmesi ve Fatih Arat’ın da gerçek formunu bulması ile Teknik Patron Yavuz İncedal, bun sonra çift forvetle maçlara çıkacaklarını söyledi.

Nurullah PALA/ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Yavuz İncedal, forvet hattını Fatih Arat-Deniz Sert ikilisinden oluşturacak. Taktik gereği bir çok maça tek forvetle çıkan Mavi-beyazlı takım, oyunun gidişatına göre forvet hattını çoğaltabiliyordu. Devre arasında gelen Deniz Sert’in istikrarlı futbolunu sürdürmesinin yanı sıra, Fatih Arat’ın form tutması ve gollerini atması ile birlikte Teknik Direktör Yavuz İncedal, gol yollarında sistemde değişiklik yapacak. Tecrübeli çalıştırıcı, bundan böyle karşılaşmalara çift forvet ile başlayacak. İleri uçta Fatih Arat ile Deniz Sert gol arayan ikili olacak.

Artık daha ofansif düşünecek

Erzurum Büyükşehir Belediyespor, ligde çerçeve daralınca, daha hücuma yönelik bir oyun şablonu ile sahaya çıkmaya hazırlanıyor. Bundan önce 3-5-2, 4-4-2 ya da oyunun gidişatına göre saha içinde değişiklikler yapan Teknik Direktör Yavuz İncedal, 4-4-2 sistemi ile sahaya çıkacaklarını söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Artık hedefimizi yakalamak için tüm riskleri göz önüne alacağız. Daha hücuma dönük oynayacağız. Bunun için de maçlara çift forvetle çıkacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*