Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Arı gibi çalışıyorlar

11 Mart 2014, 16:11
Arı gibi çalışıyorlar

Palandökenli AK Partili kadınlar arı gibi çalışıyor

Kapı kapı dolaşarak vatandaşlara adaylarını ve partiyi tanıtan bayanlar, gittikleri her yerde yoğun ilgiyle karşılaşıyorlar.

AK Parti’de seçim çalışmaları kapsamında Palandöken AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saniye Tokce ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri kadınlara yönelik ev toplantıları düzenliyor.

Belirli periyotlar dâhilinde evlere konuk olan AK Parti’nin kadın kurmayları, parti politikalarından, 30 Mart seçimlerinin öneminden ve AK Parti çalışmalarından şu ana kadar yaptığı kazanımlardan söz ediyorlar.

Kadın Kolları Başkanı ve Palandöken İlçe Belediyesi Meclis üyesi adayı Saniye Tokce,’Hafta içi, hafta sonu demeden süreç boyunca çalmadık kapı bırakmadan çalışmalarımız ilerliyor. Yapılan ziyaretlerde geniş katılım sağlanması bizi fevkalade memnun etmektedir. Sizlerle birlikte AK Parti’miz için el ele vererek bütün gayreti bundan evvel olduğu gibi bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz. Özellikle önümüzde zorlu bir dönem var ve biz bu zorlu dönemi hep birlikte el ele vererek başarılı bir şekilde atlatacağız ve inşallah halkımızla birlikte Belediye Başkanımız Orhan Bulutları, Palandökenimize ikinci defa Belediye Başkanı olarak kazandıracağız.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*