Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Antrenör kursu açıldı

20 Mart 2014, 11:32
Antrenör kursu açıldı

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Bisiklet Federasyonu işbirliği ile Erzurum’da 1. Kademe Bisiklet Antrenör Kursu açılacak.

Nurullah PALA/ERZURUM

Erzurum’da bisiklet antrenör kursu açılacak.  Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Bisiklet Federasyonu tarafından 1. Kademe Bisiklet Antrenör Kursu düzenlenecek. Kurs için kayıtlar sona erdi.  Kursa katılacak olan antrenör adaylarından istenen şartlar şöyle:
“T.C Vatandaşı olmak, en az lise ve dengi okul mezunu olmak. Milli olan sporcularda tahsil şartı aranmaz, 18 yaşını doldurmuş olmak, sağlık durumunun antrenörlük yapmaya uygun olması, disiplin kurulları tarafından hak mahrumiyeti almamış olmak, sabıka kaydının olmaması. Katılım bedeli 75 TL”

Bisiklet İl Temsilcisi Mustafa Kocaman, 1. Kademe Bisiklet Antrenör Kursu için Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü internet sitesinden duyuru yaptıklarını belirterek, adayların adaylık başvurularını Bisiklet Federasyonu’na yaptıklarını ifade etti. Kursa katılımın fazla olacağını tahmin ettiklerini belirten Kocaman, 1. Kademe Antrenör Kursu’nun Erzurum’da açılacak olmasının adaylar için büyük bir avantaj olacağını kaydetti. Kocaman, “İnanıyorum ki, kursa katılacak olan adaylar diplomalarını aldıktan sonra bisiklet camiasına daha iyi bir hizmet verecekler” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*