Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Alvarlı Efe Hz. anılacak

Alvarlı Efe Hz. anılacak
03 Kasım 2012 - 11:33

Alvarlı Hace Muhammed Lütfi Efe Hazretleri Sempozyumla anılacak Atatürk Üniversitesince gerçekleştirilecek olan sempozyum 25 ve 26 Nisan 2013’te yapılacak. Sempozyuma yurt içi ve yurt dışından bilim adamları katılacak.

KASIM AYI PROGRAMI
Atatürk üniversitesi Kasım ayı Kültür ve Sanat etkinliği programı açıklandı. Verdiği bilgi desteğiyle bölge ve ilin sosyo ekonomik nabzını tutan ATAÜNİ, kültür ve sanat etkinlikleriyle de bölgede sanat ufku oluşturuyor.
İKİ ÖNEMLİ KONFERANS
Atatürk Üniversitesi Kasım ayında iki önemli konferansa ev sahipliği yapacak. 10 Kasım’da Atatürk ilkeleri ve İnkılapları Enstitüsünce Büyük Türk İnkılabı ve Atatürk başlıklı bir konferans gerçekleştirilecek. 12 kasımda ise GSF öğretim üyelerince İspir Kaleleri konusunda bir konferans verilecek. Kasım ayında üçüncü konferansı ise KKEF tarafından gerçekleştirilecek olan Troya ve Üç Kadın konferansı oluşturacak.
12 Kasımda Hüseyin Turgut Eğitim Merkezince gerçekleştirilecek olan Hizmet Öncesi Eğitim Katılımcı Kapanış Programı Seminerine ev sahipliği yapacak olan ATAÜNİ 25 Kasımda ise Ölümünün 300. Yılında Şair Nabi panelini gerçekleştirecek. 10 Kasımda Atatürk’ü Anma Konserinin düzenleneceği Atatürk Üniversitesi’nde 13 Kasım’da Türk Dünyasında Edebiyat’a Yön Verenler paneli yapılacak.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.