Erzurum Haber - 23 Mayıs 2019, Perşembe

Alkışlar Ömer Akça’ya

15 Şubat 2019, 15:16
Alkışlar Ömer Akça’ya

Erzurum/zirve2000 Pazar günü evinde Demir Grup Sivasspor ile zorlu bir doksan dakikaya çıkacak olan BB Erzurumspor’a kritik mücadele öncesinde Sway Hotel Genel Müdürü Ömer Akca, moral yemeği verdi.

Spor Toto Süper Ligin 22’inci haftasında Pazar günü evinde Demir Grup Sivasspor’u konuk edecek olan BB Erzurumspor’a Sway Hotel’den jest.

Sway Hotel Genel Müdürü Ömer Akca, Demir Grup Sivasspor maçı öncesi teknik heyet ve futbolculara moral yemeği verdi. Sway Hotels İpek Yolu Restoran’da verilen yemeğe Teknik Direktör Mehmet Özdilek ve mavi-beyazlı oyuncuların yanı sıra Sportif Direktör Zafer Demir ile Futbol Şube Sorumlusu Suat Aydın katıldı.

Alkışlar Ömer Akca’ya

Oldukça neşeli bir ortamda geçen moral yemeğinde Sway Hotel Genel Müdürü Ömer Akca, Dadaşlara, Yiğidolar ile oynayacağı zorlu doksan dakika öncesinde başarılar diledi. Akca, “İnşallah, Pazar günü galip geliriz ve üç puanı hanemize yazdırırız” dedi.

Mavi-beyazlılar, Ömer Akca’yı jestinden ötürü alkışlayarak, “Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü olarak, Sway Hotels Genel Müdürü Sayın Ömer Akça’ya teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

sway hotel
Fotoğraflar: Cem BAKIRCI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*